Äriklient

Innovaatiline makselahendus jaekauplustele ja teenusettevõtetele

BuyPlan tasub Sinu klientide ostude eest kohe ja võimaldab neil maksta hiljem. Sina suurendad oma käibeid ja keskmise ostukorvi suurust.

Registreeri huvi

Mis on BuyPlan?

Kuidas BuyPlan 
töötab?

BuyPlan võimaldab tasuda kaupade ja teenuste eest kuni 30 päeva hiljem või palgapäeval. Suuremate ostude puhul saavad kliendid jagada ostusumma kolmeks võrdseks kuumakseks. Tarbija jaoks on teenus tasuta ehk kuni 90 päeva intressi- ja teenustasuvaba.

Kaupmehe ainuke ülesanne on küsida kliendi telefoninumber ja e-mail, millele saadetakse leping tutvumiseks ning allkirjastamiseks. Kliendi ostuvõimekust kontrollitakse automaatselt ja kogu protsess võtab aega vähem kui üks minut. Korduvostu puhul on see mõõdetav sekundites.

BuyPlani kasutamine on
kaupmehe
jaoks riskivaba

  • BuyPlan tasub Sinu klientide ostude eest juba tehingu päeval ning võtab vastutuse nende maksevõimekuse eest
  • BuyPlani makselahendus on mobiilne ja ei ole aeganõudev Sinu töötaja ega kliendi jaoks
  • BuyPlan on koheselt valmis kasutamiseks ja ei nõua kaupmehelt it süsteemide arendust
  • Mujal maailmas testitud ja toimiv makselahendus. Statistika andmetel Põhjamaade ja Lääne-Euroopa kliendid kui ka kaupmehed armastavad hiljem maksmise võimalusi.

Suuremad müügid ja õnnelikumad kliendid.

Põhjamaade statistika andmetel suurendab hiljem maksmise võimalus keskmise ostukorvi väärtust 15% ja keskmise kliendi ostusagedus tõuseb 20%.

Pakkudes kliendile võimalust maksta kolme võrdse kuumaksega, suureneb Põhjamaade näitel keskmise ostukorvi väärtus lausa 68% ning ostude tegemata jätmine väheneb 44%.

Anna oma klientidele võimalus tasuda pikema perioodi jooksul ning suurenda seeläbi müüke. Erinevad makseviisid ja hiljem maksmise võimalus teevad Sinu kliendid õnnelikuks!