Uue ajastu makseviis jõudis Eesti turule

Mis on Buyplan?

BuyPlan on uus makseviis, mis võimaldab tasuda kaupade ja teenuste eest kuni 30 päeva hiljem. Suuremate ostude puhul saavad kliendid jagada ostusumma kolmeks võrdseks kuumakseks. Tarbija jaoks on teenus tasuta ehk kuni 90 päeva intressi- ja teenustasuvaba.

Põhjamaades järeleproovitud lahendus

Paljud küsivad, miks peaks lisama veel ühe makseviisi ja partneri lisaks olemasolevatele järelmaksupakkujatele?
„Shoppa kohe, maksa hiljem“ on saanud Euroopa armastatuimaks makseviisiks.

Põhjamaade statistikale tuginedes suurendab 30-päeva hiljem maksmise võimalus ostukorvi 15% ning ostusagedus tõuseb 20%. Pakkudes juurde ka kolme osamaksega makseviisi, suureneb keskmine ostukorv lausa 68% ning ostukorvi pooleli jätmine väheneb 44%.


Kellele teenus on mõeldud?

Teenus on sobilik kõikidele Eesti kodanikele, kellel on püsiv sissetulek ja puuduvad aktiivsed maksehäired. Kontrollime kliendi krediidivõimekust ja see aitab juba eos paremini hinnata, kas on oht, et klient võib jääda võlgu. Üldiselt on suur osa järelmaksuklientidest väga vastutustundlikud laenajad ning võtavad endale vaid nii palju kohustusi, kui nad suudavad tasuda. Maksimaalne ostukorvi summa 1000€.

Kuidas BuyPlan toimib?

Kliendil on vaja BuyPlani keskkonda sisestada vaid oma telefoninumber ja e-mail, millele saadetakse leping tutvumiseks ning allkirjastamiseks. Kliendi ostuvõimekust kontrollitakse automaatselt sekundite jooksul ja kogu protsess võtab aega vähem kui üks minut. Korduvostu puhul on see lausa mõõdetav sekundites.

Miks on Buyplan kaupmehele kasulik?

• Suurem käive, keskmise ostukorvi väärtus ja ostusagedus
• Liitumistasu ei ole ja vahendustasu on marginaalne.
• BuyPlan võtab klientide maksevõimekuse riski enda kanda. Kaupmees saab oma raha kätte hiljemalt tehingu päeva õhtuks.
• Lahendus on mobiilne, ei ole aeganõudev ei kliendi ega klienditeenindaja jaoks.
• BuyPlan on kohe valmis kasutamiseks. Ei nõua IT-arendust, ainult arvuti ja interneti olemasolu.

Kes on juba BuyPlaniga liitunud?

Eesti turul küll uus, aga BuyPlani kasutavad juba paljud ettevõtted kaubandus- ja teenindussektoris (poed, era- ja hambakliinikud, autoteenindused, iluteenused).

Liitu BuyPlaniga